Dofus to gra która wciąż się rozwija.

DOFUS jest to jedyna gra, która oferuje regularne aktualizacje, aby utrzymać swoich graczy w entuzjaźmie, jak zawsze. Od samego początku, 24 postaciami z 12 różnych klas, dziesiątki zawodów, setki NPC (Nie-grywalnych postaci), czary i potwory są też dostępne. Ta otwarta lista będzie rosła jak i nowości będą regularnie będą załączane w trakcie swoich różnych przygód i questów. Większość z tych aktualizacji zostaną zainstalowane bez gracza zauważenia, w ten sposób mogą oni skoncentrować się wyłącznie na grze.

Grafika 2D o rzadkiej piękności.

Na przeciwległych najnowszych kreacji 3D, DOFUS wybrała bardzo kolorowe projektowania 2D. Ten konkretny wybór sprawia Dofus oryginalną grą wideo z przyjemną i niepowtarzalną atmosferą i ustawieniami. Poetyckim i sugestywnym aspektem tych grafik podkreślono ciepłą atmosferę gry i przywiązanie Wspólnoty do ogólnego dobrego samopoczucia, dzięki uprzejmości i fabularnego Wszechświata.

Nowy wymiar gry online.

Specjalnie stworzony dla Internetu, DOFUS używa formatu Flash MX ® na to, aby działać poprawnie.Zastosowanie takiego wzoru w tej grze komputerowej znacznym pozwala każdemu grać wszędzie, w każdej chwili. Gracze nie muszą już martwić się o instalację, oszczędności lub anulowanie danych. Wszystko odbywa się automatycznie lub bardzo łatwe w użyciu.Ostatecznym celem jest zaoferować graczom dobrą grą wideo jakościowo bez wszystkich wad związanych z nośnikiem informacji lub na potrzebę do posiadania najwyższej klasy komputerów.

CECHY GRY

Ponad 25 milionów graczy!

Spotkaj innych graczy, dodaj ich do swojej listy znajomych i pozostań w kontakcie!

Załóż własną gildię, lub dołączyć do istniejącej gildii. Współpracuj z innymi członkami, aby pomagać sobie nawzajem!

Ogromny świat do zwiedzania.

2 kontynenty - 7 wysp!

50 dungeons(Miejsca z expem gdzie na końcu walczysz z Szefem danej kategorii)!

15 miast do odwiedzenia!

Ponad 2.000 różnych potworów do walki!

I ... nowe treści dodawane regularnie!

Aż 14 rodzajów postaci do wybrania!

Czy jesteś jak Iop wojownikiem? Trenerem zwierząt jak Osamodas? Wolisz szukać skarbu, jak Enutrof? Lub atakować twoich wrogów na odległość, jak Cra łucznikCzy jesteś zmęczony że zawsze za późno? Chcesz manipulować czasem tak, że zawsze jesteś punktualny? Chyba, że wolisz chronić przyrodę, jak SadidaDOFUS ma 14 kompletnie odmienne klasy postaci, z których każda oferuje wyjątkową różnorodność w grach. Znajdź ten, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości i zrób swoją postać wyjątkową osobą w świecie Dofus!

Turowa strategiczna walka

Poświęć czas na rozważenie wszystkich działań ... w Dofus, walka jest turowa: myślenie jest numerem jeden rzeczą.  Wykonaj losowe wyzwania podanych w trakcie każdej walki, aby zdobyć więcej doświadczeniaNie bądź inny! Bitwa potężnych wrogów z przyjaciółmi, tworząc grupy do 8 osób!

Własne zwierzątka i mount'y(Coś na rodzaj koni na których się jeździ).

Zaadoptuj zwierzaka, karm go, doglądaj jego rozwoju, a jeśli cię kocha, to będzie nadawał charakterystyczny powitalny odzewUchwycić Dragoturkey i podróżuj po świecie na jego grzbiecie - nie będziesz miał pęcherzy na stopach już!  Zostań hodowcą Dragoturkey! Kup padok, trenuj Dragoturkeys i hoduj je by uzyskać rzadkie i potężne wierzchowce!

22 zawodów do opanowania

Naucz się do 3 zawodów z pośród 22 dostępnych5 zbierających profesji związane z zasobami do znajdywania (Górnik, Rybak, Drwal ...)  17 rzemieślniczych zawody (zbrojmistrz, Baker, Krawiec ...)  Sprzedawaj swoje kreacje do innych graczy na rynku, i zarabiaj trochę pieniędzy na postęp w grze!

Incarnam: naucz się podstaw tej gry na tej świętej wyspie

Po zalogowaniu się do Dofus dla po raz pierwszy, nie zostaniesz wrzucony bezpośrednio do Amakna, świata, w którym gra się odbywa. Zaczynasz na pływającej wyspie Incarnam, gdzie nowi gracze są mile widziani.  Będziesz nauczony podstaw gry na Incarnam i poznasz swoją postać i jej czary. Realizuj proste questy otrzymaj swój pierwszy sprzęt, a nawet zgromadź swój pierwszy komplet! Poznaj swój pierwszy dune, i twarz pierwszego bossa: Snoowolf!

Stawaj się coraz bardziej potężny

Podejmuj questy i wychodź z trudnej walki jako zwycięzca, zdobywaj doświadczenie i uzyskuj poziomy! W Dofus, zaczynasz na poziomie 1 ... i możesz osiągnąć poziom 200! Przypisywanie punkty cech, które będą kształtować twój charakter, jak chcesz rób! Czy to będzie siła? Inteligencja? Zwinność? Ty decydujesz! Awansuj swoje ulubione zaklęcia i uczyń je bardziej potężne i niszczycielskie!

Znajdź wszystkie Dofus aby stać się największym bohaterem w Amakna

Dofus to smocze jajo, które przyznaje jego właścicielowi nadzwyczajne uprawnieniaPodróżuj po świecie w poszukawaniu, podejmuj epickie questy, walcząc z potężnymi przeciwników, a przy odrobinie szczęścia, może trafią w twoje ręce jeden z tych cennych przedmiotów ...  Uważaj na podróbki ...


Datenschutzerklärung
Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!